Cart 0
Cart 0
 

ADrese

Nometņu iela 44, Āgenskalns
Rīga, LV 1002

DARBA LAIKS

Otrdiena – Sestdiena | 12.00 – 20.00
Svētdiena, Pirmdiena | Slēgts

 
 
Pati nevainīgākā sula pasaulē no Latgales laukiem. 100% tīra.

Pati nevainīgākā sula pasaulē no Latgales laukiem. 100% tīra.

 
Kraft Dogi Kadagi .jpg
 

KADAGI DOG

rūpīgi Pagatavotas garšu kombinācijas un dzērieni Kvadrātā

 
photo_2019-01-04_15-37-34.png
 
Labākie Hotdogi Latvijā.png

Mēs esam pirmā īstu craft hotdogu ēstuve ar visplašāko ēdienkarti Ziemeļeiropā. Īsta gaļa, vegāna pašcepta maize un rūpīgi atlasītas svaigas sastāvdaļas – tas viss uzlabos Tavu garastāvokli. Šefpavārs Kārlis Mugins ir izlolojis katru garšu kombināciju. Pasniedzam kadagi dogus kopā ar mūsu pašu gatavotām “I’m Virgin” 100% augļu un tomātu sulām. Craft hotdogi ir ar jēra, liellopa, cūkas vai vistas gaļu, ar siļķi vai nēģi, ir arī vegānu vai saldais augļu hotdogs. Un vēl – pie mums var nobaudīt visdažādākos džinus, Havana Club rumu, Jack Daniels viskiju, craft alu Ārpus, rabarberu sidru un mājas vīnu.

Top 3 craft hotdogi vasaras sezonā, saskaņā ar mūsu dārgo apmeklētāju viedokli, ir “Ganības pie Trampa sienas”, “Karību jūras govis” un “Jēru klusēšana adžikā”. Un kā šķiet Tev?

Pievienojies, seko mums un dalies ar savu viedokli IG vai FB.

 
 
 

ANONĪMO @KADAGI.DOG PIEKRITĒJU KLUBS

PIeraksties mūsu jaunumiem, anonīmajiem piedāvājumiem un EKSTRām, kuras pieejamas būs tikai kluba biedriem. Septembra beigās laižam gaisā!

 
Screenshot+2019-02-04+at+00.01.37.jpg
 
 

Atrašanās vieta

Nometņu iela 44, Āgenskalns
Rīga, LV 1002

Atrodamies pasakaini klusā vietā. Reizi divās stundās garām pabrauc kāda mašīna. Ziemā mēs dzīvojam ļoti kompakti un strādājam pēc “Take A Way” principa. Ieskrien, pasūti, 5 minūtes pagrozies un gatavs, skrien tālāk. Bet vasaras sezonas laikā durvis ir plaši vaļā un terase stāv. Viss kā pienākas, lai vasaras dienas un garos vakarus var pavadīt foršā kompānija ar neparasti modernu ēdienu, glāzi nevainīgas sulas vai mežonīga džina. Protams, kafiju un alu izmeklētā izvēlē pie mums arī var dabūt. Gaidām Tevi!

Iegūt norādes - Google mūsu draudzene

 
 
 
 
 

Pievienojies un dalies

Kā viena liela ģimene cenšamies dalīties ar visu, ko redzam apkārt, un mudinām Tevi darīt to pašu. Ja esi pie mums, noteikti uztaisi kādu bildi un padalies ar to, pievienojot #kadagi! Spied uz linkiem un seko mums!

Instagram  ☕  Facebook